AKVARISTIKA E-SHOP 

Substrát systém
Substrát systém

Hnojiva
Hnojiva

Úprava vody
Úprava vody

Osvětlovací technika
Osvětlovací technika

Filtrační systémy a materiály
Filtrační systémy a materiály

CO2 technika
CO2 technika

Testování parametrů vody
Testování parametrů vody

Přírodní dekorace
Přírodní dekorace

Layout technik
Layout technik

ADA NEWS

Fotografie k novince Cesta do Japonska (listopad 2012)

Cesta do Japonska (listopad 2012) 
Úterý 06/11/2012  

Fotografie k novince Aquascaping 2012

Aquascaping 2012 
Pondělí 01/10/2012  

Fotografie k novince ADA slaví 20 let !!!

ADA slaví 20 let !!! 
Neděle 01/04/2012  

Akvárium na míru

Ve tvorbě akvárií má ADA 15-ti letou zkušenost. Svou originální technikou a nevšedním stylem akvária nabízí luxus, kvalitu a udává trendy akvaristickému světu. NATURE AQUARIUM - nenapodobitelný design ve stylu TAKASHI AMANO odhaluje východní mentalitu s citem pro detail. Úžasná kompozice akvária a propracovanost viditelná v každém prvku ve výsledku zajistí reprezentativní kousek přírody ve Vašem interiéru.


100-th 101-th 133-th
100-th 101-th 133-th

Akvaristika e-shop

V našem akvaristickém e-shopu naleznete prověřené produkty, které Vám pomohou k údržbě Vašeho akvarijního kompletu. S použitím těchto špičkových produktů docílíte dokonalého akvária, které ohromí svým designem. Akvaristický e-shop je přípraven Vám poskytnout velký výběr substrátů, hnojiv, přípravků na úpravu vody, filtračních systémů a materiálů. Dále v e-shopu naleznete osvětlovací a CO2 techniku, testery, přírodní dekorace a další pomůcky.

Akvaristika ADA

Specializujeme se na kompletní realizaci špičkových přírodních, mořských a biotopových akvárií. Ve spolupráci s odborníky na sladkovodní a mořskou akvaristiku vznikly unikátní designová akvária založená na detailním pozorování přírodních zákonností. Na konci celého procesu dosáhnete jedinečného vodního prostředí s maximálním využitím fyziologických možností akvarijních rostlin.

Akvarijní rostliny

Jsme připraveni Vám poskytnout ucelené informace na téma základních přírodních principů pro úspěšné pěstování a zajištění výživy akvarijních rostlin. Naše nabídka v akvaristickém e-shopu obsahuje potřebná hnojiva pro výživu vodních rostlin i vhodné a intenzivní osvětlení. Díky tomu lze vytvořit husté porosty v prostorách pod hladinou i na dně akvária. Naše znalosti potřeb akvarijních rostlin Vám dopomohou vytvořit dokonalý estetický vjem z akvária.

100-th 101-th 133-th
100-th 101-th 133-th